І ось вона настала та хвилина, коли наш перший дзвоник продзвенить!

День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом із тим, це свято об’єднує всю громаду – від найменших, тих хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи.

Директор школи Депутович І.І. привітав усіх з чудовим святом 2 Вересня, побажав усім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.                                                            До вітального слова також запросили воїнів АТО та отця Василя. Звернувшись до дітей, священик побажав їм успішного здобуття знань, розуміння та підтримки з боку батьків, терпіння та помочі Божої. Наприкінці священик окропив всіх учнів та присутніх святою водою.                                  Не обійшлося свято і без виступів першокласників, які читаючи вірші, пообіцяли, що вони старатимуться сумлінно вчитися. Після вітальних слів для першокласників прозвучав перший в їхньому житті дзвоник, після якого вони у супровлді 11-класників зайшли до своєї шкільної оселі.

Шкільна лінійка, квіти, урочисті промови, перший дзвінок і перший урок, сповістив про початок нового навчального року, початок нової сторінки життя — цікавої, барвистої і повної нових знань, і хочеться сподіватись, що голуби випущені сьогодні у чисте, безхмарне  небо принесуть, мир і злагоду на нашу неньку Україну.