,,Українська пісня-дар Божий”

Пісня… Хто не був зачарований нею! Це душа народу, це безмежне поле, засіяне зерном історії і заквітчане людськими надіями, це любов до Вітчизни і ненависть до її ворогів. Вона пахне весняними дощами, синіми льонами, запашними чорнобривцями, материнськими теплими долонями. Українська пісня живе з давніх часів, живе, переживаючи цілі покоління. Добрі люди кажуть, що українець співає цілий рік і цілий вік…

У святково вбраній концертній залі школи звучала невмируща українська пісня у виконанні учнів 6-Г класу. Музичні твори вплітались в канву цього мистецького заходу та доносили до слухачів перлини української музичної культури. Діти з радістю прийняли  участь у цьому святі,демонструючи свої музичні таланти.Всі присутні із захоплення слухали щиру українську пісню.Родзинкою свята стали виконані учнями українські  пісні на різних музичних інструментах.      

Українська пісня… Вона є однією із святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою, геніальною поетичною біографією.

Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине.
От де, люди, наша слава,
Слава України!